منبع: دیجیتال مارکتینگ ایکاد
زمان مطالعه: 11 دقیقه

مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان در عصر کنونی، فضای مجازی حرف اول را در راه اندازی و رونق کسب و کارها می زند. یکی از راه های دیده شدن و برندینگ سازی، شبکه های اجتماعی هستند. شبکه های اجتماعی علاوه بر این که مخاطبان را به برند شما متصل می کند، باعث افزایش سئو سایت […]

مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان در عصر کنونی، فضای مجازی حرف اول را در راه اندازی و رونق کسب و کارها می زند. یکی از راه های دیده شدن و برندینگ سازی، شبکه های اجتماعی هستند. شبکه های اجتماعی علاوه بر این که مخاطبان را به برند شما متصل می کند، باعث افزایش سئو سایت نیز می شوند. وقتی شما یک مطلبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، فعالیت و اجتماعی بودن سایت خود را به دیگران معرفی می کنید.  به همین دلیل مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان به صورت اصولی به یک مبنا برای کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است.

اهداف صفحه مدیریت شبکه های اجتماعی پاسخگویی به:

 • آشنایی با اصول مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان
 • آشنایی با ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان
 • نحوه خدمات شبکه های اجتماعی به کسب وکار اینترنتی
 • پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان چه کمکی می کنند؟
 • مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام.
 • تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان.
 • تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی در اصفهان.
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی در اصفهان.
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان.

با مدیریت شبکه های اجتماعی، زمان را ذخیره کنید!

امروزه شبکه های اجتماعی کاربران زیادی را به خود جذب کرده اند، که قطعا مخاطبان کسب و کار اینترنتی شما نیز در این طیف وسیع قرار دارند. شما نیز می توانید همانند صاحبان برندها و مدیران شرکت های بزرگ، با معرفی خود به مشتریان، زمان را ذخیره کنید. شناخت ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی و به کارگیری صحیح آن کمک می کند تا بر رقبای خود پیشی بگیرید.

رسالت آژانس دیجیتال مارکتینگ اصفهان، بازاریابی شبکه های اجتماعی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اصفهان است.

آشنایی با اصول مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان

مدیریت شبکه های اجتماعی، یکی از پرچالش ترین مشاغل در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. وظایف و اصول بسیار زیادی برای یک مدیر شبکه اجتماعی وجود دارد. از سمت دیگر کنترل چندجانبه تمامی رسانه های جمعی در طول روز کاری زمان بر و طاقت فرسا می باشد. انجام تمام وظایف مدیریتی به شکل صحیح و منظم نیازمند یک تفکر استراتژیکی می باشد. به همین دلیل اکثر شرکت ها و برندها به دنبال استخدام و برون سپاری مدیریت شبکه های اجتماعی خود می باشند. در همین راستا به منظور مدیریت موثر حساب های رسانه ای، نسبت به معرفی اصول مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان پرداخته ایم.

 • تدوین استراتژی صحیح برای مدیریت شبکه های اجتماعی.
 • شناسایی نیازهای مشتریان از وظایف مهم در مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان .
 • انتخاب شبکه اجتماعی مناسب با کسب و کار اینترنتی.

مدیریت شبکه های اجتماعی به چه ابزارهایی نیاز دارد؟

چگونگی حفظ و ارتقا در شبکه های اجتماعی، نیاز به ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی دارد. خوشبختانه گروهی از ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی وجود دارد، که فرآیند مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان را آسان تر می کند. این ابزارها کمک می کنند تا آنچه که برای کسب و کار شما مفید است را استفاده کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه تعدادی از ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی را به شما معرفی نماییم.

با ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی برای شبکه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید!

شبکه های اجتماعی از نظر کارشناسان بازاریابی یک روش مطمئن برای گسترش کسب و کار اینترنتی در اصفهان و کل جهان است. طبق تحقیقاتی که در آمریکای شمالی انجام پذیرفته است 80% کسب و کارهای کوچک تا متوسط برای رشد کسب و کار اینترنتی خود از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

 شرط موفقیت در مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان، استفاده از ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی می باشد.

تمام شبکه های اجتماعی خود را بصورت همزمان مدیریت کنید!

با وجود تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی مانند: لینکدین، یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام، توییتر و… نیاز به یک پلتفرم جامع جهت مدیریت آن ها دارید. پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی کمک می کند تا به راحتی شبکه های اجتماعی خود را مدیریت نمایید.

پلتفرم شبکه های اجتماعی امکان مدیریت و کنترل آسان، همه شبکه های اجتماعی را به صورت یک جا در پنل کاربری را برای شما فراهم می آورد. لذا می توانید علاوه بر صرفه جویی در زمان، وقت بیشتری را با مخاطبان خود سپری کنید.

پلتفرم مدیریت شبکه های اجتماعی چه کمکی می کند؟

 • قابلیت مدیریت همزمان چند شبکه اجتماعی را در اختیار شما می گذارد.

  می توانید به سهولت و به واسطه پلتفرم شبکه های اجتماعی، تمامی اکانت های خود را در شبکه های اجتماعی به صورت یک جا در اختیار داشته باشید. همچنین می توانید به دلیل دارا بودن این ویژکی نظارت و مدیریتی دقیق بر اکانت های خود داشته باشید.

 • با زمان بندی پست خود را منتشر کنید.

  پلتفرم شبکه های اجتماعی کمک می کند تا بدون داشتن دانش و علم خاصی در یک زمان مشخص پست های خود را منتشر کنید.

 • تحلیل شبکه های اجتماعی:

  یکی دیگر از امکانات پلتفرم تجزیه و آنالیز مدیریت در شبکه های اجتماعی در اصفهان است. با شناسایی نقاط ضعف و قوت صفحات اجتماعی خود می توانید در جهت بهبود و پیشرفت گام بردارید.

 • کار تیمی در شبکه های اجتماعی:

  با استفاده از یک پنل کاربری در شبکه های اجتماعی می توان به صورت گروهی و تیمی فعالیت کرده و راندمان خود را بالا ببرید.

برای برند سازی در شبکه های اجتماعی همین حالا اقدام کنید!

اگرچه مدیریت شبکه های اجتماعی به زمان و انرژی نیاز دارد، اما می تواند تاثیر چشمگیری بر ترافیک وب سایت و سئو سایت داشته باشد. اگر شما به دنبال برندسازی و دیده شدن هستید همین امروز فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی آغاز کنید. به همین دلیل ایکاد، بر آن است تا با رعایت اصول مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان ، کسب و کار اینترنتی شما را به یک برند مطرح، تبدیل نماید.

ایکاد، آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، راه برند شدن در شبکه های اجتماعی در اصفهان را برای کسب و کارهای اینترنتی را هموار ساخته است.

مدیریت شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعی  ایکاد (آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان)

ایکاد در راستای بازاریابی شبکه های اجتماعی و کسب وکار های اینترنتی در اصفهان قصد دارد، تا به صورت حرفه ای خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی در اصفهان را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. بازاریابی شبکه های اجتماعی به طور معجزه آسایی تجارت شما را در فضای مجازی مطرح می کند.

برخی از خدمات شبکه های اجتماعی ایکاد به شرح زیر می باشد:

 • ارائه خدمات کپی رایتینگ و کپشن های کاملا حرفه ای و استراتژیک، برای مدیریت شبکه های اجتماعی اینستاگرام و…
 • تدوین پلن و تقویم های هدفمند به منظور زمان بندی نشر محتوا.
 • تولید انواع محتوای تاثیرگذار بر مخاطب و مطابق با الگوریتم های روز پلتفرم شبکه های اجتماعی. (تولید محتوا شبکه های اجتماعی)
 • آنالیز کاملا اصولی و مشاهده نتایج شبکه ها به صورت مداوم.
 • بهینه سازی کمپین های بازاریابی و افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری.
 • مدیریت شبکه های اجتماعی منطبق با بهترین اصول مدیریت شبکه های اجتماعی.
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان.

مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از وسیله های باارزش در زمینه ارتباط با جامعه و درگیرکردن مخاطبان است.

مدیریت شبکه  های اجتماعی با کمک ایکاد

حضور در تمامی شبکه های اجتماعی این امکان را به شما می دهد تا با حضور پررنگ خود را به مخاطبان نشان بدهید. اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام و توییتر از مهم ترین شبکه های اجتماعی هستند که میلیون ها مخاطب را در خود جای داده اند. بنابراین می توانیم با استفاده مفید از این شبکه ها به سرعت نیازهای مشتریان را پاسخ داده و با ارائه محتوای قوی، با آن ها تعامل برقرار کنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی اینستاگرام:

اینستاگرام به نمایش کسب و کار به صورت بصری و نمایشی کمک می کند. این شبکه اجتماعی به سرعت در حال رشد می باشد. بنابراین می توانید داستان خود را با مخاطب و به سهولت به اشتراک بگذارید.

تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در اصفهان با به کارگیری تجربیات و تیم حرفه ای خود تلاش می کند تا بهترین خدمات را مطابق با اصول مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. همچنین در تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان تلاش می شود تا نیازهای تبلیغاتی در نظر گرفته شده و پست ها و مطالب منتشر شده در بهترین زمان در دید مخاطبان قرار بگیرد.

تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی می توان از صفحات پربازدید برای تبلیغات استفاده نمود.
هرکدام از صفحات بسته به تعداد بازدیدکننده و بازخورد، تعرفه های متفاوتی را دریافت می کنند.
شما می توانید به منظور اطلاع از تعرفه تبلیغات در شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

با توجه به فراگیر شدن اینترنت پر سرعت در منازل و گوشی همراه، شبکه های اجتماعی به یک بخش جدانشدنی زندگی اغلب مردم مبدل شده اند. با توجه به همین موضوع، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و بازاریابی در شبکه های اجتماعی به یک امر ضروری برای برندسازی تبدیل شده است.

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات و بازاریابی محتوا در شبکه های اجتماعی مزایای بسیاری را به همراه دارد که به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دیده شدن در فضایی گسترده ای از مخاطبان.
 • هدف گذاری و شناسایی دقیق مخاطبان با توجه به سلایق و سبک زندگی.
 • تاثیر زیاد شبکه های اجتماعی بر جامعه هدف.
 • همسو بودن با اقدامات مربوط به تولید محتوا در شبکه های اجتماعی.
 • دسترسی آسان مخاطبان به گوشی های موبایل و اینترنت.
 • مقرون به صرفه تر بودن هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی.

تفاوت تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

در مقاله تبلیغات در شبکه های اجتماعی، می خواهیم نگاهی به بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز داشته باشیم. بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات در موضوع کاملا جدا و متفاوت هستند، که به یکدیگر نیز وابستگی دارند. در حقیقت برای پیشرفت و حرکت یک استراتژی در دنیای مجازی نیاز است که ابتدا، بازاریابی در فضا و شبکه های مجازی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، محصولی که ارائه می شود و مخاطبین هدف مورد بررسی قرار بگیرند.

اما تبلیغات در شبکه های اجتماعی فقط به تکنیک های به خصوص برای معرفی برند، تمرکز دارد. توصیه شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی این است که در آغاز راه به کمک بازاریابی، شبکه های اجتماعی مسیر و نقطه هدف خود را روشن کنند و در ادامه به کمک تبلیغات خود را در فضای مورد نظر معرفی نمایند.

خدمات بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی به منظور استفاده از پلتفرم های شبکه های اجتماعی برای تبلیغ و ترویج محصول می باشد. بیشتر پلتفرم های بزرگ رسانه و شبکه های اجتماعی دارای ابزار آنالیز بوده و شرکت ها را قادر می سازند تا میزان پیشرفت خود را در کمپین ها پیگیری نمایند.

همه پلتفرم ها نمی توانند مناسب کسب و کار شما باشند.

البته جمله بالا بدین معنا نیست که فقط مشاغل بزرگ می توانند از پلتفرم ها بهره ببرند. شاید شما کسب و کارتان به شکلی باشد که بتوانید تبلیغات را به صورت وسیع انجام بدهید، اما این تبلیغات به تنهایی کافی نیستند. حضور در شبکه های اجتماعی و استفاده از خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی منبع عظیمی از فرصت دیده شدن و رشد کردن است. شما باید با کمی تحفیف منطبق با شرایط کسب و کار خود بهترین پلتفرم را انتخاب کرده تا در اسرع وقت بیشترین بازدهی را داشته باشید.

انواع تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تلگرام و اینستاگرام به دلیل سادگی و سهولت استفاده و دسترسی آسان محبوبیت بیشتری در ایران دارند. تبلیغات و بازاریابی در این ابر رسانه های تبلیغاتی در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی راندمان بالاتری دارند. از دیگر مزیت های تبلیغ در تلگرام و اینستاگرام کم هزینه بودن و سرعت بالای نتیجه دهی است.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

 • اینفلوئنسرها

  استفاده از افراد تاثیر گذار که جزء جدیدترین روش های تبلیغ اما با میزان جوابدهی بالا است.

 • استفاده از صفحات تخصصی و پربازدید

  تبلیغ در صفحاتی که طیف وسیعی از مخاطبین شما را شامل می شود در نتیجه دهی بسیار تاثیر گذار است.

 • تبلیغات اسپانسری

  این تبلیغات توسط خود اینستاگرام کنترل و مدیریت می شود. لازم به ذکر است این نوع تبلیغات در ایران غیر مجاز بوده و توسط اینستاگرام امتیاز منفی تعلق می گیرد.

 • افزایش فالور ها و برندینگ نام تجاری

  این کار را می توان با هشتگ سازی، کپشن نویسی با کیفیت و لینک سازی به بهترین نحو انجام داد.

تبلیغات در اینستاگرام به دلیل قابلیت بصری و نمایشی چندین برابر تاثیر گذارتر از کلمات زیبا است.

انواع تبلیغ در تلگرام

 • تبلیغات بازدیدی

  استفاده از ویدئو و عکس در کانال ها پربازدید.

 • تبلیغات کلیکی

  این نوع تبلیغ بر اساس تعداد کلیک برروی لینک درج شده محاسبه می شود.

 • افزایش اعضای کانال

  خرید فالوور بتواند برای کاربران عادی مهم باشد، اما بدانید که عضوگیری عادی بسیار پربازده تر است.

 • تبلیغ توسط افراد تاثیرگذار

  بعضی افراد به واسطه ی عملکردشان، توانسته اعتماد تعداد کثیری از افراد را جذب کنند. شما می توانید با کمک این افراد برند خود را مطرح نمایید.

تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی

ایکاد، آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان با دارا بودن با کیفیت ترین کادر فنی شما را وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ کرده و دروازه های پیشرفت کسب و کار اینترنتی را به روی شما باز می کند. تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی از مهم ترین وظایف این شرکت بوده و از صفر تا صد پروژه ها را با بهترین بازدهی به نتیجه می رساند.

چگونه در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنیم؟

تقریبا چگونگی تبلیغ در شبکه های اجتماعی، یک سوال اساسی برای تمامی کسب و کارهای اینترنتی است. نگارش مناسب، رمز موفقیت در تبلیغات است. برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی بهتر است از یک عنوان و موضوع جذاب و ساده استفاده کنید. در ادامه هم با چند عنصر رسانه ای مانند، تصویر، فیلم و اینفوگرافی آن را جذاب تر نمایید.

استراتژی تبلیغات در شبکه های اجتماعی

 • برنامه ای جامع تدوین کنید.

  مهم نیست که کسب وکار شما کوچک یابزرگ باشد. مسیر کمک می کند تا سریع تر به اهداف خود برسید.

 • محتوا نویسی بهینه.

  محتوا پادشاه است. در صورتی که محتوای با کیفیت نداشته باشید، پادشاه هم قطعا نخواهید داشت.

 • بازاریابی یکپارچه.

  استفاده از چندین شبکه اجتماعی باهم تداخلی ندارد، فقط به شرطی که به شکل اصولی انجام بگیرند.

 • مخاطبان صحیح را مورد هدف قرار دادن.

  از استراتژی های مهم تبلیغات در شبکه های اجتماعی انتخاب مخاطبان صحیح است.

 • کنترل کیفیت محتوای تبلیغاتی.

  بعد از تولید هر محتوای تبلیغاتی لازم است از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

برای تدوین استراتژی تبلیغات در شبکه های اجتماعی لازم است تا پنج مرحله گفته شده به صورت اصولی طی شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ برای جذب حجم زیادی از مخاطب در رسانه های اجتماعی است. اما به یاد داشته باشید که این روش به منظور فروش مستقیم نیست، بلکه با استفاده از این روش اهداف و نیازها را بررسی کرده و سپس برای فروش و تبلیغات تصمیم گیری می کنید. بازاریابی شبکه های اجتماعی، به معنای استفاده از پلتفرم های شبکه های اجتماعی به منظور ترغیب و ترویج یک محصول است.

مزایای بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

به قطعیت استفاده و به کارگیری هر فناوری دارای محدودیت و مزایایی است. به همین دلیل نمی توان انتظار ایده آل بودن از آن ها را داشت. در این قسمت می خواهیم به طور مختصر برخی از مزایای بازاریابی شبکه های اجتماعی را برای شما بیان کنیم:

 • در مقابل دیگر روش های بازاریابی، بازاریابی شبکه های اجتماعی هزینه های کمتری به شما تحمیل می کند.
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی در مقایسه با دیگر روش ها طیف وسیع تری از مخاطبان را هدف قرار می دهد.

اهمیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یکی از بنیادی ترین پلتفرم هایی هستند که می توانند با اطلاع رسانی، ترویج و رشد کسب و کار اینترنتی به برندسازی کمک نمایند.

ارزش یک برند زمانی مشخص می شود که بتواند نیازهای مشتریان خود را شناسایی کرده و با ارائه محصولات مشتری را به برند وفادار سازد.

پلن های تبلیغاتی در اینستاگرام

امروزه تبلیغ در اینستاگرام به یک روش پربازده در روش های تبلیغات اینترنتی رسیده است. تبلیغات در اینستاگرام به دو روش تبلیغات استوری و پست امکان پذیر است. با تبلیغ در اینستاگرام می توانید مشتریان جدید را جذب کرده و برندینگ و افزایش فالوور خود کمک نمایید. پلن تبلیغاتی به معنای در نظر گرفتن بهترین روش تبلیغاتی با میزان بودجه و متناسب با کسب و کارتان می باشد.

تبلیغ در شبکه های اجتماعی

دنیای تبلیغات در دوره امروزی به دنیایی شگفت انگیز و عجیب مبدل شده است.  تقریبا اکثر کسب و کارهای اینترنتی درگیر تبلیغ شده اند. طبق آمار در هرچهار دقیقه ای افراد دراینترنت وقت می گذارند، یک دقیقه صرف شبکه های اجتماعی می شود. پس باید بدانید برای رسیدن به توانایی تبلیغات در شبکه های اجتماعی و رشدبرند لازم است تایک استراتژی قوی را درپیش بگیرید.

استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی

برندها با بی توجهی به نقشه مسیر و تعامل با مخاطبین از اهداف بازاریابی شبکه های اجتماعی دور می شوند.

همین موضوع نشان دهنده اهمیت تدوین استراتژی بازاریابی در شبکه های اجتماعی می باشد.

ایجاد اهداف بازاریابی شبکه های اجتماعی، بررسی و تحلیل مخاطبان، ایجاد شاخصه های قابل سنجش، بررسی رقبا و تولید محتوا با رویکرد تعاملی با مخاطب از مواردی است که برای استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی اهمیت شایانی دارد.

آموزش بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای تمامی کسب و کارهای اینترنتی پول ساز و در آمد زا است، اما همه نمی توانند در آن موفق عمل کنند. اما با آموزش صحیح، تولید محتوای با کیفیت، مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی، شناخت تکنیک های بازاریابی شبکه ای، و تبلیغات موثر می توانید در مسیر بازاریابی حرفه ای شبکه های اجتماعی گام بردارید.

کلام آخر

مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان مسیری با میزان تعرفه پایین برای رسیدن به یک رشد چشمگیر است. مدیریت رسانه های اجتماعی در اصفهان یک بستر قوی برای تعاملات آنلاین در شبکه های مجازی فیس بوک، تلگرام، توییتر، لینکدین، یوتیوب، اینستاگرام و… است. پس بهتر است برای تدوین یک برنامه آنلاین، بهترین پلتفرم شبکه های اجتماعی خود را انتخاب نمایید. ایکاد با مشاوره شبکه های اجتماعی در اصفهان و مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی کمک می کند تا راه موفقیت را با آسودگی خاطر طی کنید. شما می توانید به منظور آشنایی با نحوه مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایکاد در زمینه مدیریت شبکه های اجتماعی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان.
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی.
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی.
 • تولید محتوا شبکه های اجتماعی.
 • مدیریت شبکه اینستاگرام.
 • مدیریت زمان در شبکه های اجتماعی.
 • برنامه ریزی شبکه های اجتماعی.
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان.