جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

مشتریان شرکت توسعه تجارت ایکاد

نظرات مشتریان ایکاد

خدمات عالی به مشتریان یکی از بهترین راه‌ها در جهت حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید است، از این جهت به خودمان می‌بالیم از میزان رضایت واعتماد بالای مشتریان که باعث یک رابطه بلندمدت شده است.

پلتفرم آموزشی بلدیاب
اسماعیل محمدی پلتفرم آموزشی بلدیاب

همکاری با شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد برای ما چندین مزیت به همراه دارد،با توجه به حوزه آموزشی در کشور شرط موفقیت و رسیدن به رده های بالایی رقابت، تشخیص درست مسیر است، که ایکاد توانسته به خوبی از نقطه صفر تا صد پروژه از مشاوره، طراحی لوگو، طراحی وب سایت، خدمات سئو و ارتباط با مشتریان این اهم را برای ما انجام دهد.

نیک صالحی پرتال سرگرمی نیک صالحی
پرتال سرگرمی نیک صالحی

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه ایکاد، بازطراحی سایت کار ساده ای نیست. باید عواملی همچون سئو سایت، هویت برند و نیاز کاربر را در نظر گرفت که مجموعه ما با مشورت و بازبینی کامل بر عملکرد وب سایت براساس آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی اقدام به دوباره طراحی سایت توسط تیم طراحی سایت ایکاد نمود.

 صنایع غذایی کفیل
صنایع غذایی کفیل
آسمان سنگ
آسمان سنگ
پرشین وی
پرشین وی
بانک دی
بانک دی
حنانه
حنانه
#
زیتون اصفهان
مهدی آراسته منش مرکز مالی اقتصادی همت تراز
مرکز مالی اقتصادی همت تراز

در ابتدای ورود به دنیای دیجیتال فکر می کردیم تنها سایت داشتن در حوزه حسابداری و حسابرسی نیازهای ما را برآورده می کند. بعد از گذشت 2 سال با آزمون و خطاهای بسیار متوجه شدیم برای اینکه در مسیر درستی قرار بگیریم و پول و زمانمان را در بهترین حالت ممکن هزینه کنیم ، لازم است کارمان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی پیش ببریم. ما با کمک تیم ایکاد و استفاده از تکینک های کاربردی جذب مشتری و سئو به نتیجه دلخواه خود نزدیک شده ایم.

مرتضی فتاحی گروه کشاورزی چهارباغ
گروه کشاورزی چهارباغ

یکی از چالش های ما با توجه به ماهیت کسب و کارمان در حوزه کشاورزی استفاده از ابزار مناسب دنیای اینترنت و دیجیتال است که بتوان از طریق آن به بهترین شکل از بازاریابی استفاده نموده و مشتریان را در این بستر جذب کرد در اول راه این کار برای ما غیر ممکن به نظر می رسید، در اینجا از متخصصین مشاوره کسب وکار ایکاد تشکر می کنیم که در این راه همراه ما بودند و از طریق راهنمایی و ارائه راهکارهای تبلیغات مناسب در زمینه کشاورزی باعث گسترش کسب و کار ما شدند.

حسین مرتضوی مدیریت هایپر مارکتو
سوپر مارکت مارکتو

امروزه با توجه به شرایط کسب و کارها اگر نتوانید به درستی از بازار و رقبا پیشی بگیرید، پروسه پیشرفت شما با شکست مواجه خواهد شد. ما در ابتدا راه برایمان مهم بود گام های خود را درست انتخاب کنیم و با کمک تیم مشاوره کسب و کار ایکاد و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ این شرکت در مسیر درست خود قرار گرفتیم .

سپاهان ایرانیان
سپاهان ایرانیان
فولاد بام اسپادانا
فولاد بام اسپادانا
ابر وباد نقش جهان
ابر وباد
ضد آتش
ضد آتش
بلند سازان زردکوه
بلندسازان زردکوه
آرسان درب اصفهان
آرسان درب
پویان قوی بیان شرکت آرتا پارسیان
بانک اطلاعات آرتا پارسیان

کار فروش بانک اطلاعات ساختمانی بسیار دقیق و حساس است. بعد از چندبار عدم موفقیت در جذب مشتری از طریق سایت با کمک تیم حرفه ای ایکاد و نقشه راهی که برای ما در نظر گرفته شد، با مشاوره و اجرای مرحله به مرحله استراتژی های جذب مشتری قدم در راهی گذاشتیم که حاصل آن شد تقاضاهای روزانه مشتریان از طریق تماس تلفنی و فرم های ثبت شده در سایت.

شرکت تبلیغاتی پر سفید
صادق محمدی شرکت تبلیغاتی پر سفید

با تشکر از مجموعه ایکاد بابت زحمات در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ ، مسئولیت پذیری و پیگیری مداوم در به نتیجه رسیدن تعهدات خود.بازاریابی دیجیتال یک فرآیند مستمر است که با تغییر الگوی مخاطب و مشتری، تغییر نیازها، تغییر وضعیت رقبا و ... همیشه یک روند رو به جلو را طی کند. باید گفت که نقطه پایان قطعی برای آن وجود نخواهد داشت.

حمیدرضا فشارکی فرات پلیمر
فرات پلیمر

مجموعه ما در دنیای سنتی پیشرفت قابل قبولی دارد ولی برای اینکه بتوانیم محصولات برند خود را به صورت گسترده معرفی کنیم و صادرات داشته باشیم نیاز به کمک متخصصین در دنیای مجازی داشتیم که آشنایی با شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد باعث راه اندازی وب سایت ما شد و با مشاوره و استفاده از استراتژی های برندینگ توانستیم برند خود را در سراسر ایران مطرح کنیم و به اهداف کاری خود برسیم.

آرین اشتیاقی جواهرات نقره آسو
جواهرات نقره آسو

یکی از خصوصیات بارز مجموعه ایکاد دقت بر روی نیاز مشتری و بهبود مستمر و ارتقا آن می باشد خوشحالیم که طراحی وب سایت خود را بر عهده این مجموعه قرار دادیم که در این مسیر نیز همراه و مشاور تخصصی بودند. امیدوارم با همین کیفیت به کار خود ادامه دهید.

آقای کریمی آجر سفال وطن
آجر سفال در اصفهان

برای طراحی وب سایت برام خیلی مهم بود که چه شرکتی در اصفهان بتونه تمام نیازهای من را فراهم کنه و طی چند جلسه مشاوره با شرکت ایکاد به این نتیجه رسیدم که خدمات رسانی و پیگیری این شرکت بسیار عالی هستش و با خیال راحت طراحی وب سایت را به تیم ایکاد سپردیم .

تن ماهی شکیل
تن ماهی
کنگره شهدا خط شکن فلاورجان
کنگره شهدا
آبتاب
آبتاب
ایران اسپرتی
ایران اسپرتی

دلایل اعتماد مشتریان قدیمی به مجموعه ما

حفظ و نگهداری مشتری یک فرایند دشوار است. ارزشمند دانستن کسب و کارها و ارائه خدمات و مجموعه فعالیت ها باتوجه به اهداف مشتری باعث افزایش اعتماد در مشتری و ترغیب به همکاری با شما در طولانی‌مدت خواهد شد.

بررسی نیازهای مشتریان

رضایت مشتری در اولویت قرار دارد ، بنابراین تمام نیازهای مشتری در مرحله اول بررسی می شود تا بهترین خدمات با توجه به خواسته های مشتری ارائه شود. در نتیجه باعث ارتباط قوی و بهبود پاسخگویی به نیاز مشتریان می شود.

راهنمایی و مشاوره هدفمند

ما در مجموعه ایکاد برای اینکه خدمات ارزنده ای به مشتریان ارائه دهیم وظیفه خود می دانیم با ارائه اطلاعات مفید به مشتریان و راهنمایی لازم باعث صرفه جویی در هزینه ها و ایجاد منافع مالی کسب و کارها شویم.

پشتیبانی کسب و کارها

مشتریان بزرگترین دارایی هر کسب و کاری هستند. برای حفظ مشتریان از مهم ترین کارهایی که باید انجام داد تعهد به وعده های داده شده است.ما در ایکاد بعد از ارائه خدمات پاسخگو و راهنمای مشکلات مشتریان هستیم.

اعتماد سازی در مشتریان

اعتماد،میزان باور مشتریان به حسن نیت در انجام وظایفتان است. سعی ما در مجموعه ایکاد بر این است که بعد از نیازسنجی ، راهنمایی در انتخاب صحیح و ارائه درست خدمات اطمینان لازم را، در مشتریان ایجاد نمائیم.

مراحل درخواست خدمات به مجموعه ایکاد

مجموعه ایکاد برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود مراحل ساده ای را در نظر گرفته است. کافیست درخواست خدمات خود را برای ما ارسال نمائید. و بعد از بررسی درخواست،منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

01

ارسال فرم درخواست خدمات

برای خدمت مورد نظر خود فرم را تکمیل کنید و برای تیم پشتیبانی ایکاد ارسال نمائید.

02

بررسی درخواست توسط کارشناسان

درخواست شما توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد در صورتی که تقاضای شما در حیطه وظایف مجموعه ایکاد باشد، کارشناسان با شما در ارتباط خواهند بود.

03

شروع همکاری

برای ارائه خدمات عالی به مشتریان در مجموعه ایکاد شما دعوت به عقد قرارداد حضوری خواهید شد.

توسعه کسب و کار آنلاین تون، به ما بسپارید

مشتاقانه منتظر ارائه خدمت به شما هستیم . لطفا اگر درخواستی دارید از طریق فرم زیر ما را از آن مطلع سازید. تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

Click or drag a file to this area to upload.
=
Image

مورد اعتماد برندهای معتبر

ما افتخار می کنیم در کنار برندهای نام آشنایی هستیم و در موفقیت کمپین دیجیتال مارکتینگ آنها سهیم بوده ایم.


درخواست مشاوره رایگان