منبع: دیجیتال مارکتینگ ایکاد
زمان مطالعه: 5 دقیقه

تولید محتوای با کیفیت زمان زیادی را از شما می گیرد، به خصوص زمانی که به قالب های متنوع و محتوای جذاب برای دستیابی به مشتریان خود در کانال های متعدد نیاز دارید. ابزارهای تولید محتوای هوش مصنوعی می توانند با تولید محتوای حذاب فرایند را تسریع بخشند.

تولید محتوا یکی از جنبه های ضروری استراتژی بازاریابی است. اگر به دنبال یک دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی هستید تا در تولید محتوا و بازاریابی محتوا به شما کمک کند، گزینه‌های زیادی وجود دارد. تولید محتوا با هوش مصنوعی کمک می‌کند محتوای خود را برای سئو بهینه کنید، در زمان صرفه‌جویی کنید، ایده‌های محتوای بهتری را بر اساس نیازهای مخاطبان خود تولید کنید و به شما در تولید محتوای بسیار جذاب کمک می کند. ابزارهای بازاریابی مبتنی بر هوش مصنوعی به شما کمک می کنند کارآمدتر باشید و نتایج بهتری در تولید محتوا بگیرید.


در ادامه مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ ایکاد؛ که مشاوره استارتاپ ها در اصفهان؛ مشاوره بازاریابی دیجیتال در اصفهان و مشاوره کسب و کار در اصفهان است؛ به بررسی تولید محتوا با هوش مصنوعی می پردازیم. ما به طور خاص به ابزارهای بازاریابی محتوای هوش مصنوعی تولید محتوا رایگان ساخته شده‌اند نگاه می‌کنیم.


ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی چیست؟

تولید محتوا بخش مهمی از استراتژی بازاریابی برای شرکت ها است. محتوای خوب می تواند یک کمپین بازاریابی موفق را ایجاد یا شکست دهد. ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی به ابزارهایی گفته می شود که کارهایی را انجام می دهند که انسان ها به طور طبیعی تمایلی به انجام آن ها ندارند. ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی در جایی کاربرد دارد که کارایی و بهره‌وری را در کارهایی که انسان‌ها می‌توانند انجام دهند، افزایش می‌دهند.
به عنوان مثال، تشخیص و طبقه بندی هر چیزی که مردم به صورت آنلاین جستجو می کنند برای انسان دشوار است. اما برای پی بردن به آنچه که مردم نیاز دارند می توان از ابزارهای هوش مصنوعی استفاده کرد تا در عرض چند ثانیه حجم عظیمی از داده‌ها را کاوش کنند.


تولید محتوای حرفه ای با هوش مصنوعی چگونه است؟

ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی با استفاده از فناوری هوش مصنوعی به تولید محتوا در زمینه محتوای نوشتاری یا بصری با استفاده از پیام های متنی می کند. این ابزارها بدون دخالت انسان برای تولید محتوایی مانند مقاله‌ها، پست‌های رسانه‌های اجتماعی، توضیحات محصول و حتی ویدیوها مورد استفاده قرار می گیرند.
ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی با استفاده از پردازش زبان طبیعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و تولید محتوای مرتبط به کار برده می شوند.
هدف نهایی بسیاری از این ابزارهای هوش مصنوعی کمک به حداقل رساندن زمان، تلاش و منابع صرف شده برای تولید محتوا است. در ادامه به 12 ابزار برای تولید محتوا با هوش مصنوعی اشاره می کنیم.


GrowthBar

این ابزار به عنوان بهترین ابزار برای یکپارچه نوشتن محتوا و سئو محتوا توسط هوش مصنوعی شناخته می شود. این ابزار به شما امکان می دهد تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید و بهینه سازی محتوا را انجام دهید.


Lately

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی Lately بهترین برای تولید کننده پست رسانه های اجتماعی توسط هوش مصنوعی است. این ابزار می تواند پست‌های رسانه‌های اجتماعی را از پست‌های وبلاگ، ویدیوها و سایر محتوای طولانی را در عرض چند دقیقه تولید کند. این ابزار باعث سرعت بخشیدن به تولید محتوا خواهد شد.


Jasper

ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی Jasper بهترین ابزار برای تولید محتوای هوش مصنوعی برای وبلاگ ها است. این ابزار به شما امکان می دهد تا محتوای متنوعی را تولید کنید. تمرکز این ابزار بر وبلاگ است اما شما می توانید برای پست های رسانه های اجتمای نیز به کار ببرید. جاسپر دارای چند ویژگی دیگر مانند چت جاسپر و هنر هوش مصنوعی است و بیش از 29 زبان را پشتیبانی می کند.


Synthesia

تولید محتوا با هوش مصنوعی


ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی Synthesia; بهترین برای تولید ویدئو است. این ابزار می‌تواند در عرض چند دقیقه; ویدیوها را از متن ساده ایجاد کند. با استفاده از; این ابزار ایجاد محتوای هوش مصنوعی می توانید ویدیوهای کاملا حرفه ای; با روایت و حتی یک آواتار انسانی تولید شده توسط هوش مصنوعی ایجاد کنید.


Article Forge

Article Forge این یکی از ابزارهای تولید محتوا پیشرو است زیرا واقعاً کل مقالات را برای شما تولید می کند. طرز کار با این ابزار به این صورت است که کلمات کلیدی که می خواهید با آن محتوا تولید کنید را به آن می دهید و این ابزار یک متن کامل را به شما تحویل خواهد داد.


Narrato Workspace

این ابزار قابلیت های قدرتمند هوش مصنوعی شامل دستیار نوشتن هوش مصنوعی، دستیار محتوای هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی کیفیت، تولیدکننده مختصر محتوای SEO برای بهینه‌سازی و تحقیق در جستجو، تولیدکننده موضوعات هوش مصنوعی و تصاویر هوش مصنوعی است. این ابزار همچنین ویزگی های دیگر از جمله برنامه ریزی محتوا مانند تقویم محتوا، تابلوهای Kanban، گردش کار سفارشی و اتوماسیون گردش کار را نیز ارائه می دهد.


Murf

این ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی برای تولید صدا مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار صدایی شبیه به انسان تولید می کند که می توانید برای ویدئوهای آموزشی و یا موارد مشابه استفاده کنید. این ابزار صداگذاری هوش مصنوعی، با افزودن مکث، بیان و تأکید در هر جا که لازم است، صدا را شبیه به انسان می کند. Murf پشتیبانی از چندین زبان را ارائه می دهد و همچنین دارای ویژگی تغییر صدا است.


Peppertype

این ابزار تولید محتوا از یادگیری ماشینی استفاده می کند; تا اطمینان حاصل کند که مرتبط ترین اطلاعات را برای مقالات خود; دریافت می کنید. Peppertype یک منبع عالی برای کسانی است که; نمی‌خواهند وقت خود را صرف یادگیری کامل یک ابزار کنند و می‌خواهند; مستقیماً وارد نوشتن محتوا شوند. این ابزار رابط کاربری ساده ای دارد.


Canva

ابزار بعدی که قرار است معرفی کنیم Canva است. این ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی یکی از محبوب ترین پلتفرم های طراحی گرافیکی بدون کد است که قابلیت تولید تصویر با هوش مصنوعی را نیز ارائه می دهد. مولد متن به تصویر هوش مصنوعی در Canva به شما امکان می دهد تصاویر سفارشی را با دستورات متنی ساده ایجاد کنید تا به طرح های خود اضافه کنید. این ابزار این قابلیت را به شما می دهد که از سبک آبرنگ، مداد رنگی، نئون و … برای محتوای خود استفاده کنید.


Podcastle

ابزار هوش مصنوعی Podcastle; برای تولید صدا به کار می رود. این امکان را می دهد تا پست های وبلاگ; مقالات و غیره خود را به پادکست، کتاب صوتی و موارد دیگر تبدیل کنید. این پلتفرم; نیز مانند Murf دارای قابلیتی برای ایجاد یک کپی دیجیتالی از صدای شما با استفاده از هوش مصنوعی را داراست.


Beautiful.ai

Beautiful.ai یک ارائه دهنده; هوش مصنوعی است. ابزار ایجاد محتوای هوش مصنوعی; همچنین به شما امکان می دهد ارائه خود را سفارشی کنید; تا با کنترل کامل بر طراحی، سبک برند شما را منعکس کند.

ClickUp

ابزار ClickUp بهترین ابزار هوش مصنوعی برای مدیریت پروژه بازاریابی و دستیار نوشتن; محتوای هوش مصنوعی است. یک نرم‌افزار مدیریت پروژه همه‌جانبه است; که صدها ویژگی قابل تنظیم را برای تولید محتوا ارائه می دهد. چیزی که ClickUp را; از بقیه متمایز می کند، عملکرد آن است. این یک ابزار مدیریت پروژه; با ویژگی های داخلی برای همکاری تیمی است.

فرآیند تولید محتوای خود را با ابزارهای هوش مصنوعی برتر کنید:

آژانس دیجیتال مارکتینگ ایکاد؛ که مشاوره سرمایه گذاری در اصفهان؛ مشاوره استارتاپ در اصفهان و مشاوره سرمایه گذاری بر روی کسب و کارها است؛ برای متمایز شدن برند کسب و کار شما و همچنین رشد و توسعه کسب و کار شما؛ در پکیج دیجیتال مارکتینگ ایکاد؛ مجموعه ای از فعالیت ها را در نظر گرفته است؛ که برای موفقیت بیشتر؛ می توانید از خدمات این پکیج بهره ببرید.