منبع: دیجیتال مارکتینگ ایکاد
زمان مطالعه: 10 دقیقه

در حال حاضر 55 درصد مشاغل به صورت حرفه ای در زمینه خدمات بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان برای کسب و کار خود در فضای آنلاین سرمایه گذاری می کنند. پیش از اینکه شما بخواهید، خدمات SEO (سئو سایت در اصفهان) را در نظر بگیرد پاسخ دادن به این دو سوال بسیار مهم […]

در حال حاضر 55 درصد مشاغل به صورت حرفه ای در زمینه خدمات بهینه سازی و سئو سایت در اصفهان برای کسب و کار خود در فضای آنلاین سرمایه گذاری می کنند.

پیش از اینکه شما بخواهید، خدمات SEO (سئو سایت در اصفهان) را در نظر بگیرد پاسخ دادن به این دو سوال بسیار مهم است:

 1. خدمات SEO چیست؟
 2. خدمات یک شرکت در زمینه SEO باید شامل چه مواردی باشد؟

بنابراین اگر نیاز دارید در رابطه با خدمات بهینه سازی و سئو وب سایت در اصفهان اطلاعات کسب کنید خواندن ادامه مطالب را به شما پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که سوالی در رابطه با خدمات سئو سایت در اصفهان(SEO) دارید، می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان و متخصصان سئو سایت شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در این حوزه سئو اتباط برقرار نمائید و مشاوره لازم را از آنان بخواهید.

 

سئو وب سایت چیست؟

برای اینکه با مفهوم سئو چیست؟

آشنا شویم بهتر است بگوئیم، سئو در واقع بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل می باشد.

وب سایت از طریق ربات های گوگل رتبه بندی شده و در نتایج جستجو کاربران در صفحه اول قرار می گیرد و از طریق بازدید کاربران و انجام خدمات حرفه ای سئو با کمک تیم متخصص سئو می توان به افزایش کارابران هدفمند که ما را به سود دهی می رسانند برسیم.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در اصفهان با داشتن مشاوران حرفه ای سئو می تواند شما را در این زمینه همراهی نمائید.

 

سئو وب و سئو سایت در اصفهان

 

تعریف خدمات سئو

خدمات SEO خدماتی هستند که معمولاً توسط شرکت ها و آژانس های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می شوند.

این خدمات به شرکت شما کمک می کنند تا در بین جستجوی کاربران در فضای مجازی و آنلاین از بین رقبا در صدر جستجوهای گوگل قرار گرفته و فروش موفق تری داشته باشید.

کسب و کار شما از طریق سئو می تواند در نتایج جستجو در بین موتورهای جستجو مانند Google  و  Bing قابلیت رشد و مشاهده خود را افزایش دهد و از این روی شما به طور خاص باید بر روی نتایج جستجوی مربوط به شرکت، محصولات، خدمات یا صنعت خود تمرکز کنید.

 

نمونه ای از خدمات سئو سایت در اصفهان (SEO)

به عنوان مثال، یک فروشگاه نان فانتزی در اصفهان را در نظر بگیرید که به تازگی وب سایت خود را راه اندازی کرده و از طریق فروش آنلاین می خواهد محصولات خود را عرضه نمائید.این فروشگاه می خواهد با کمک از SEO برای جایگاه و رتبه بندی خود در جستجوهای مشتریان از کلمات کلیدی مانند:

 • فروش نان فانتزی در اصفهان
 • کلوچه های سفارشی
 • سفارش کیک عروسی در اصفهان

استفاده نمائید.

این فروشگاه برای قرارگیری در صفحات اول گوگل و انجام سئوی سایت باید با یک شرکت متخصص سئو که در زمینه سئو سایت فروشگاهی فعالیت می کند، مشورت کرده تا بتواند در مدت زمان کوتاه تری در امر فروش محصولات خود را با موفقیت عرضه نمائید.

از آنجا که موتورهای جستجوگر مانند گوگل برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجو به بیش از 200 عامل اعتماد می کنند، برای موفقیت در سئو به تخصص قابل توجهی نیاز است. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل با یک شرکت متخصص در زمینه سئو همکاری می کنند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد با ارائه خدمات و مشاوره سئو سایت در اصفهان، در جهت بهبود و کمک به کسب و کار شما همراهتان است.

 

خدمات سئو سایت در اصفهان:

در طی سالیانی که موتورهای جستجو مانند Google و Ask Jeeves راه اندازی شده اند، الگوریتم های موتور جستجو چندین بار به روز شده و نوآوری شده اند. به همین دلیل است که بسیاری از خدمات سئو سایت در اصفهان که آژانس های ارائه دهنده سئو انجام می دهند، به موفقیت در مشاغل خاص (و رقابتی) کمک می کند.

برای بسیاری از کسب و کارهای سنتی و شرکت های نوپا بهره گیری از بهینه سازی و سئو وب سایت هر آنچه را که برای موفقیت نیاز دارید فراهم می کند. با کمک استراتژی های سئو وب سایت می توانید از مزیت های رقابتی استفاده کرده و در کسب و کار خود موفق عمل کنید.

مواردی که یک شرکت خدمات دهنده سئو وب سایت در اصفهان لازم دارد:

اکنون که تعریف خدمات سئو را می دانیم، ضروری است خدمات ارائه شده توسط شرکت های مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ در اصفهان را مرور کنیم. در حالی که نحوه کار کرد هر آژانس دیجیتال مارکتینگ متفاوت است، این حق شماست که با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو ای شریک شوید که بسته کاملی را هنگام ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به شما ارائه دهد.

به همین منظور برای انتخاب بهتر یک آژانس دیجیتال مارکتینگ که در حوزه سئو وب سایت در اصفهان فعالیت می کند موارد زیر را در نظر بگیرید:

 

 • مشاوره سئو وب سایت در خدمات سئو سایت در اصفهان

اولین قدم مهم در جهت سئو وب سایت دریافت مشاوره سئو می باشد.

یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو با ارائه مشاوره حرفه ای در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط تیم متخصص خود می تواند شما را برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ همراهی کند.

شما در چه مواردی می توانید در زمینه مشاوره سئو سایت در اصفهان در پکیج خدمات سئو سایت در اصفهان شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد بهره مند شوید :

 1. مشاوره طراحی وب سایت ورد پرس و نحوه سئو وردپرس از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 2. مشاوره سئو وب سایت فروشگاهی از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 3. مشاوره طراحی وب سایت با اوصول سئو از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 4. مشاوره تکنیک های سئو وب سایت از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 5. مشاوره انتخاب کلمات کلیدی از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 6. مشاوره استراتژی های سئو از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان
 7. مشاوره هزینه سئو وب سایت از طریق مشاوره سئو سایت در اصفهان

شما می توانید با تماس با ما با مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو در اصفهان نیازهای کسب و کار و وب سایت خود را درک کنید و برای اقدام علمی در جهت ارتقا سئو وب سایت خود اقدام نمائید.

 

سئو وب در اصفهان و سئو سایت در اصفهان

 

 • آنالیر وب سایت در خدمات سئو سایت در اصفهان

در خدمات سئو هر شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در اصفهان در گام نخست باید آنالیز وب سایت صورت پذیرد.

زیرا این سریعترین و کارآمدترین روش برای تعیین رتبه بندی وب سایت شما می باشد. از این طریق می دانید که وضعیت وب سایت شما به چه صورت است و دقیقا مشکل شما در رتبه بندی موتورهای جستجوی اصلی از جمله گوگل کجا می باشد؟

شما می توانید از ابزارهای رایگان در تجزیه و تحلیل وب سایت خود استفاده نمائید ولی این ابزارها بینش دقیقی همانند یک تیم از متخصصان سئو در اختیار شما قرار نمی دهند. به همین دلیل است که خدمات سئو باید شامل آنالیز وب سایت و ارائه بهترین استراتژی های سئو متناسب با شغل شما باشد.

ایکاد در زمینه ارائه خدمات سئو در شهر اصفهان با استفاده از متخصصان سئو نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما دارد، و وب سایت شما را از دیدگاه سئو مورد ارزیابی قرار داده و استراتژی های لازم برای ارتقا سئو وب سایت شما را در اختیارتان قرار می دهد.

 

آنالیز وب سایت برای انجام سئو وب سایت شامل چه مواردی می شود؟

 • یک تحلیل کلی برای ارزیابی نقاط قوت وب سایت شما و تعیین استراتژی SEO
 • تجزیه و تحلیل کلی برای ارزیابی نقاط ضعف و قوت وب سایت شما و تعیین استراتژی های SEO متانسب با وب سایت شما.
 • شناسایی عوامل داخلی و خارجی تاثیر گذار ر روی سئو وب سایت شما .
 • ارائه یک گزارش کامل از آنالیز وب سایت شما شامل بک لینک ها، گول ادورز، بهینه سازی کلمات کلیدی، بهینه سازی تصاویر، بهینه سازی سرعت صفحه و … .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران سئو شرکت ایکاد تماس گرفته تا کامل شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

ابزارهای تجزیه و تحلیل وب سایت:

تیم طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ برای مشاوره سئو و ارائه خدمات بهینه سازی و استراتراژی های سئو لازم به وب سایت ها از ابزارهای آنالیز وب سایت کمک می گیرد. در اینجا ما به معرفی چند ابزار حرفه ای آنالیز وب سایت می پردازیم :

 1. Google Analytics
 2. Spring Metrics
 3. Woopra
 4. Clicky
 5. Mint
 6. Chartbeat
 7. Alexa
 8. similarweb

و …. .

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت ایکاد کاملا شفاف می باشد.

شما با خیال آسوده می دانید که سرمایه ای که در راستای ارتقا سئو وب سایت خود انجام می دهید صرف چه مواردی می شود.

 

 • تجزیه و تحلیل رقبا در خدمات سئو سایت در اصفهان

مهم نیست که کسب و کار و جایگاه صنعت شما چقدر خوب است.

شما نیاز به تجزیه و تحلیل رقبای خود دارید تا با استفاده از استراتژی های لازم از نقاط ضعف و قوت آن ها آگاه شده و در زمان درست از آن ها بهره مند گردید.

یکی از وظایف شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو سایت استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل رقبا به صورت آنلاین و آفلاین می باشد که به صورت منظم به تجزیه و تحلیل رقبای شما پرداخته و این را جزئی از برنامه استراتژی هدفمند شما قرار دهند. تا به صورت مداوم رقبای شما مورد ارزیابی قرار گرفته و برای ارتقا سئو وب سایت شما از فرصت ها به درستی استفاده شود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد با ایجاد استراتژی های رقابتی که برای مشتریان خود فراهم می کند و در نتیجه با یک روند سئو وب سایت درست باعث افزایش درآمد مشتریان خود می شود.

 

 • استراتژی سفارشی برای سئو در خدمات سئو دراصفهان

یک استراتژی سفارشی جز اصلی تعریف خدمات SEO است.

وقتی رویکردی شخصی به تجارت خود دارید ، می توانید بازده سرمایه گذاری (ROI) خود را از SEO به حداکثر برسانید.

اگر روی خدمات سئو وب سایت خود سرمایه گذاری می کنید، تیم شما باید اطمینان حاصل کند که آژانس سئو طرف قرار داد شما استراتژی سفارشی سئو را ارائه می دهد. دلیل این امر این است که بسیاری از شرکت های سئو، به ویژه شرکت های تبلیغاتی “ارزان” سئو ، استراتژی های تکراری ارائه می دهند.

اگر شما از استراتژی های سئو منحصر به فرد با توجه به کسب و کار خود استفاده نکنید، با ستراتژی های سطحی در صفحه اول نتایج جستجو قرا نمی گیرید. به همین دلیل شما نیاز به سرمایه گذاری در شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو دارید که استراترژی های سفارشی ارائه دهند.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد با ارائه سئو سفارشی شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کرده و باعث ارتقا سئو وب سایت شما می شود.

 

 • سئو خارجی یا Off Page Seo در خدمات سئو سایت در اصفهان

وقتی روی خدمات سئو سرمایه گذاری می کنید، بسته شما باید شامل بهینه سازی سئو خارجی صفحه باشد.

در سئو خارجی صفحه به فاکتورهای بهینه سازی خارج از وب سایت شما اشاره دارد که در رتبه بندی شما در نتایج جستجو تأثیر دارند در واقع مجموعه ای از اقداماتی است که در آن شما ب استفاده از وب سایت های دیگر رتبه سایت خود را در موتور جستجوگر بهبود می بخشید.

به عنوان مثال، پروفایل بک لینک شما می تواند رتبه بندی شما را در نتایج جستجو شکل دهد. لینک برگشتی شما، به عنوان مرجع ، به کمیت و کیفیت وب سایت هایی که به سایت شما لینک می دهند ، اشاره دارد. به عنوان مثال یک وبلاگ نویس مواد غذایی ، هنگام به اشتراک گذاشتن شیرینی های سفارشی که برای عروسی آنها درست کرده اید ، ممکن است به وب سایت شما لینک شود.

 

خدمات سئو خارجی توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در اصفهان :

استراتژی های بسیار دیگری نیز وجود دارد تا به شما در بهینه‌سازی سئو خارج از سایت کمک کند.

 • تدوین استراتژی سئو
 • رپورتاژ آگهی
 • وبلاگ نویسی
 • گزارش پیشرفت
 • گزارش رشد رتبه
 • افزایش نرخ ورودی
 • لینک سازی (داخلی و خارجی)
 • بررسی تعداد و کیفیت کلمات کلیدی
 • برطرف کردن خطاهای موبایل فرندلی (بهینه سازی سایت برای گوشی های موبایل)
 • تکمیل فرآیند سئو محلی در گوگل
 • افزایش نرخ تبدیل
 • بررسی لینک‌های شکسته در سایر سایت‌ها

 

 • سئو داخلی(On-Site SEO و On-Page SEO ) در خدمات سئو سایت در اصفهان

بهینه سازی در صفحه یکی دیگر از مولفه های مهم خدمات SEO است.

که در واقع به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با استفاده از بهینه سازی عناصر یک وب سایت، موجب افزایش رتبه و ترافیک سایت از موتورهای جستجو می گردد. از طریق سئو داخلی موتورهای جستجو مناسب ترین صفحات را با توجه به جستجوی کاربران به آن ها ارائه می دهند.

 

خدمات سئو داخلی توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در اصفهان :

استراتژی های بسیار دیگری نیز وجود دارد تا به شما در بهینه‌سازی سئو خارج از سایت کمک کند.

 • آنالیز وب سایت
 • بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات
 • بهینه سازی عناوین صفحات مهم
 • گوگل مپ
 • بهینه سازی سرعت وب سایت
 • بهینه سازی ساختار لینک های داخلی
 • ارائه گزارش از آنلیز قبل از بهینه سازی وب سایت
 • بهینه سازی کلمات کلیدی در وب سایت
 • بررسی لینک های شکسته در وب سایت
 • آنالیز و انتخاب بهترین کلمات کلیدی
 • بهینه سازی محتوای سایت
 • بهینه سازی برجسب ها
 • خطایابی وبهینه سازی کدها

 

 • سئو محلی در خدمات سئو سایت در اصفهان :

سئو محلی یکی از روش های سئو سایت می باشد.

کاربران شما از طریق جستجوی محلی و بر اساس محدوده جغرافیایی می توانند سریعتر به شما دسترسی داشته باشند.

بر فرض مثال شما در اصفهان مشغول به فعالیت در کسب و کار خود هستید، زمانی که از سئو محلی و لوکال در جهت قرارگیری در نتایج اولیه جستجوگرهای اصلی مثل گوگل استفاده کرده باشید. مانند مثال قبل، فروشگاه نان فانتزی در اصفهان که مشتریان شما با سرچ بر اساس کلمات کلیدی در بین رقبا می توانند به وب سایت شما مراجعه کرده و در پی آن از خدمات شما استفاده کنند.

 

 • گزارش های ماهانه در خدمات سئو سایت در اصفهان

شفافیت در مورد خدمات سئو بسیار ضروری است.

شما برای انجام و پیشبرد سئو وب سایت خود نیاز به آژانسی دارید که بتوانید به آن اعتماد کنید.

بنابراین ارائه گزارش ماهانه منظم می تواند، بخش اعظمی از نگرانی های شما را برطرف نمائید.

با یک گزارش و عملکرد مطلوب شما می توانید از نتایج استراتژی SEO کسب و کار خود فورا مطلع شوید، به عنوان مثال گزارش شما ممکن است میزان بازدید ارگانیک وب سایت، نرخ تبدیل و رتبه بندی در نتایج جستجو را در برداشته باشد.

ایکاد با داشتن برنامه منظم و مدون در ایجاد گزارش ماهانه، شما را در داشتن یک استراتژی سئو حرفه ای منظم همراهی خواهد نمود.

 

 • اهمیت سئو سایت در اصفهان:

با توجه به اینکه سئو جزو مسائل مهم و اساسی کسب و کارها در اصفهان می باشد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد در اصفهان با فعالیت در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت با داشتن مشاوران مجرب پس از بررسی و آنالیز وب سایت شما بهترین کلمات کلیدی متناسب با کسب و کار شما را شناسایی کرده، با توجه به تمام فاکتورهای مهم سئو برای موتورهای جستجو به بهینه سازی و سئو وب سایت شما می پردازد.

 

در یک نگاه اجمالی می توان گفت خدمات سئو ایکاد شامل موارد زیر است :

 • مشاوره رایگان سئو سایت(مشاوره حرفه ای سئو برای ارتقا سئو وب سایت)
 • آنالیز وب سایت سئو در اصفهان
 • بررسی و آنالیز رقبا سئو در اصفهان
 • شناسایی کلمات کلیدی مهم سئو در اصفهان
 • بهینه سازی سایت شما برای کلمات کلیدی هدفمند
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • سئو تکنیکال
 • ارائه خدمات سئو وب سایت (سئو وب سایت فروشگاهی، سئو وردپرس)
 • بهینه سازی سایت برای گوشی های موبایل
 • افزایش رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل
 • افزایش سرعت وبسایت وردپرس و وب سایت اختصاصی
 • بررسی وضعیت سایت در شبکه‌ های اجتماعی و ارائه تکنیک های موثر جهت تقویت و افزایش بازدید در این شبکه‌ها
 • آموزش های خصوصی در زمینه سئو و وردپرس به صورت آنلاین و یا حضوری در اصفهان
 • بررسی و آنالیز ساختار داخلی وب سایت
 • ارائه گزارش از وضعیت فعلی وب سایت شما
 • ارائه گزارش ماهانه سئو در اصفهان
 • پشتیبانی فنی مطمئن و سریع سئو در اصفهان

سئو یک استراتژی مداوم است، به همین دلیل است که تعریف خدمات سئو به طور کلی بر مشارکت کسب و کار شما با آژانس خدمات سئو تأکید می کند. سئو یک فرآیند زمانبر می باشد پس هرگز با جملات سئو ارزان یا انجام سئو سریع گول نخورید. دیجیتال مارکتینگ ایکاد با یک زمانبدی دقیق با توجه به کسب و کار شما، شما را به مطلوبترین نتیجه دلخواه می رساند.